Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Новини

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Це день пам'яті про події війни в Афганістані, день вшанування усіх воїнів – інтернаціоналістів, кому довелося виконувати військовий обов’язок на території інших країн.
З учнями школи проведені онлай-уроки мужності "Герої не вмирають", віртуальні подорожі. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих учасників війни

15 лютого 2022 о 08:24 | немає коментарів

День української хустки. Яскраві... жіночі... теплі... Школа 37 долучається до челленджу. А ще беремo участь у конкурсі #УкраїнськаХустка #УкраїнськаХусткаГарант

7 грудня 2021 о 22:21 | Н І. І. | немає коментарів

Святковий день на честь ЗСУ, встановлений постановою ВРУ 1993 року. Відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України»
6 грудня педколектив та учні ЗОШ N37 привітали наших захисників зі Святом. Волонтерка пані Тетяна та вчителька пані Наталя передали дитячі малюнки, листи та відео вітання військовослужбовцям на передовій. Ми ще раз вклоняємось матерям військових. І ще раз попросимо захисників: #ПОВЕРТАЙСЯЖИВИМ! І хай почує дітей весь світ!

7 грудня 2021 о 22:11 | Н І. І. | немає коментарів

З кожним роком, в умовах зростаючого дефіциту енергоресурсів та постійного підвищення їх ціни, питання енергозбереження та ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів набувають все більш важливого значення.
Тому, на початку опалювального сезону стало вже традиційним проведення Тижня енергозбереження. В цей період всі ми хочемо відчувати себе захищеними від холоду і непогоди, мати теплі домівки і комфортні умови праці та відпочинку.
Фахівці вважають, що до 40% енергії в побуті можна заощадити простими і безкоштовними заходами і кожна окрема людина може зробити на своєму робочому місці чи вдома скромний внесок до загальної справи енергозбереження.
Адже, розумне та ефективне використання енергоносіїв в побуті не тільки зменшує витрати в бюджеті кожної родини, а й зміцнює економічний стан країни.
Чим раціональніше ми використовуємо тепло та електричну енергію, тим менше втрачається природних ресурсів, зберігається довкілля від забруднень.
Тому, звертаємось до мешканців селища Слободка -Гавань, до вас, шановні учні, - ощадливо використовуйте електроенергію, тепло, воду, природний газ: утеплюйте вікна, двері, під'їзди своїх домівок, регулюйте споживання енергоносіїв, запобігайте їх марнотратному використанню не лише під час Тижня енергозбереження, а повсякденно і повсякчас.
Споживаймо енергію розумно! Поради читайте ТУТ:

23 листопада 2021 о 07:25 | Н І. І. | немає коментарів

В Україні у неділю, 21 листопада, відзначили День Гідності та Свободи. Його встановлено згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
Як зазначається в указі, свято встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».

22 листопада 2021 о 06:58 | Н І. І. | немає коментарів

У зв'язку з епідеміологічною ситуацією в Маріуполі, за розпорядження міського голови, карантинні обмеження подовжено попередньо до 01 грудня. В школі організовано дистанційне навчання за Режимом роботи під час карантину. Уроки проходять в ЗУМі, домашні завдання та зворотній зв'язок розміщено на шкільному сайті, в електронних щоденниках. Дублюємо в вайбер-групи. Для учнів, які не мають змоги навчатись онлайн, організовуємо консультаційні дні по навчальним предметам. Після затвердження Графіка консультацій, оприлюднимо.
Терпіння, відповідальності та здоров'я всім учасникам освітнього процесу! РЕЖИМ ТУТ! РЕЖИМ ТУТ :РЕЖИМ ТУТ :РЕЖИМ ТУТ :

22 листопада 2021 о 06:51 | Н І. І. | немає коментарів

Інформаційна кампанія “Місяць цифрової грамотності” триває з 1 до 30 листопада 2021 року.
Дана ініціатива реалізується в рамках проєкта Міністерства цифрової трансформації «Дія. Цифрова освіта».
У рамках проведення Місяця цифрової грамотності учасники освітнього процесу можуть долучитися до
висвітлення в соціальних мережах інформації про Місяць цифрової грамотності та продукти «Дія. Цифрова освіта» за хештегом #DigitalMonth
Пропонуємо перегляд освітніх серіалів: «Основи кібергігієни», «Кіберняні», «Обережно! Кібершахраї», «Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», «Як громаді стати цифровою».

22 листопада 2021 о 06:43 | Н І. І. | немає коментарів

Вітаємо вас!
День української писемності та мови почали святкувати з 1997 року.
За православним календарем 9 листопада — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця — основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Преподобний Нестор-літописець був людиною обізнаною та здобув всесвітнє визнання та славу. Усесвітню славу Нестору принесла справа усього його життя – участь у літописанні Київської Русі. Він залишив світу безцінний скарб — «Повість минулих літ».
Вважається, що саме з преподобного Нестора-літописця починається писемна українська мова. Була навіть традиція віддавати дітей до навчального закладу лише в цей день, після церковної служби, де люди молячись просили благословення в Нестора-літописця аби їх діти вчилися добре. Бо недарма кажуть: «Хто вчиться змолоду – не зазнає на старість голоду».
Традиційно саме в цей день, 9 листопада, проходить вшанування пам’яті Нестора-літописця: покладання квітів до пам’ятника, проведення різноманітних заходів у школах і вишах тощо.
А в 2000 році виникла надзвичайно цікава традиція у масштабі всієї України — «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності».
Існує ще одна традиція — Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, який вперше відбувся у 2000 році. Традиційно урочисте відкриття проходить на батьківщині мецената у смт. Верхнє Синєвидне Стрийського району Львівської області України. Щорічно у цьому конкурсі виборюють перемогу знавці української мови з багатьох країн світу, а кількість усіх учасників перевищує кілька мільйонів. Серед них і наші учениці! В минулому році Альона Р. виборола перше місце в Маріуполі і друге місце в області!

10 цікавих фактів про українську мову:

Сучасна українська мова налічує близько 256 тисяч слів і включена до списку мов, які успішно розвиваються до сьогодні.
Українська мова багата на синонімію: у «Короткому словнику синонімів української мови» зібрано 4279 синонімічні ряди, а слово «бити» має найбільшу кількість — аж 45 синонімів!
В українській мові й донині збереглися назви місяців з давньослов’янського календаря.
Найбільше число слів має початок на літеру «П», а найменш уживаною літерою є «Ф».
У нашій солов’їній дві букви «г».
Усі назви дитинчат тварин в українській мові середнього роду.
В українській мові існує три форми майбутнього часу: проста (прочитаю), складна (читатиму) і складена (буду читати).
Іменник в українській має 7 відмінків, на відміну від інших східнослов'янських мов. Сьомий — кличний відмінок — існує також в латині, грецькій і санскритській граматиках.
Найбільше перекладів серед українських творів має «Заповіт» Тараса Шевченка: його переклали 147 мовами народів світу.
Найстарішою українською піснею вважають баладу «Дунаю, Дунаю, чому смутен течеш?».
Любімо свою рідну мову, мову нашої країни, мову наших пращурів!

Педколектив ЗОШ №37 вітає вас зі святом Дня української писемності та мови, бажає вам успіхів у навчанні та вивченні своєї рідної мови.

10 листопада 2021 о 06:46 | Н І. І. | немає коментарів

У зв'язку з епідеміологічною ситуацією в Маріуполі, за розпорядження міського голови, карантинні обмеження подовжено попередньо до 05 листопада. В школі організовано дистанційне навчання за Режимом роботи під час карантину. Уроки проходять в ЗУМі, домашні завдання та зворотній зв'язок розміщено на шкільному сайті, в електронних щоденниках. Дублюємо в вайбер-групи. Для учнів, які не мають змоги навчатись онлайн, організовуємо консультаційні дні по навчальним предметам. Після затвердження Графіка консультацій, оприлюднимо.
Терпіння, відповідальності та здоров'я всім учасникам освітнього процесу! РЕЖИМ ТУТ! РЕЖИМ ТУТ :РЕЖИМ ТУТ :РЕЖИМ ТУТ :

1 листопада 2021 о 07:00 | Н І. І. | немає коментарів

З метою покращення якості харчування в закладах освіти Донецької області департаментом освіти і науки облдержадміністрації здійснюється моніторинг щодо впровадження реформи шкільного харчування в області.

21 жовтня 2021 о 07:18 | немає коментарів

19 жовтня українці відзначають День відповідальності людини та вшанування пам’яті видатного українця Богдана Гаврилишина.

19 жовтня 2021 о 06:22 | немає коментарів

14 жовтня українці відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці і День захисника України. Напередодні державного свята, 13 жовтня, дружна родина ЗОШ N37 теж долучилася до вшанування захисників і захисниць нашої країни і провела чудове свято на честь наших воїнів "Геоїв країна - моя Україна!".
Щиро бажаємо нашим захисникам доброго здоров'я, родинного затишку, миру, високих звершень на благо розквіту великої Української держави!

13 жовтня 2021 о 06:50 | немає коментарів

29 вересня – 80-ті роковини від початку масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у Бабиному Яру (29-30.09.1941). Ця трагічна дата є символом “Голокосту від куль” і символом нацистської політики знищення людей в Україні.
Бабин Яр – це некрополь для більше ніж 100 000 цивільних громадян – як дорослих, так і дітей та людей старшого віку, військовополонених. Із вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводилися військовими і поліцією окупаційної нацистської влади.
ОБ'ЯВА.
Наша школа бере участь у проєкті створення інсталяції Пам'яті про Бабин Яр. Будьте активними, свідомими, чуйними. Збираймо ґудзики! ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
Контейнер на першому поверсі.

28 вересня 2021 о 19:35 | Н І. І. | немає коментарів

24 вересня о 12.00 пролунав сигнал "Тривога!!!". Ісходна задача: задимлення від замикання проводки на першому поверсі спортивного залу. Учні 2-9 класів,на чолі з учителями, евакуювалися за 2 хвилини 54 секунди, "постраждалих , не евакуйованих " не виявлено. Діяли злагоджено, грамотно, без паніки.
З тренувальною евакуацією впорались! Ми всі - молодці! Адже навчання з питань цивільного захисту - це корисно!
Нехай в житті буде все в порядку. Живіть у безпеці!

25 вересня 2021 о 10:08 | Н І. І. | немає коментарів

Ніжна і чарівна, мужня і сильна поезія Лесі Українки хвилює серця кожного вже майже півтора століття.
В рамках святкування дня пам'яті Лесі Українки учні школи 37 долучилися до свята української поезії "Я жива! Я буду вічно жити!".
Пишаємося поетичними і життєвими подвигами нашої співвітчизниці разом з нашими дітьми!

21 вересня 2021 о 06:32 | немає коментарів

В рамках Олімпійського тижня 15 вересня ми гарно провели День здоров'я. Першачки змагались в естафетах, грали дружньою командою в рухливі ігри. А допомагали в цьому їм батьки. Молодші школяри вирушили до дитячого майданчика біля "Синього Хреста". Було спекотно, але весело та цікаво. 5-9 класи здійснили пішу прогулку до оновленої набережної. Спостерігали за регатою - чудове незабутнє дійство. Та й самі спробували власні сили у різноманітних видах спорту. Влаштували пікнік на свіжому повітрі. Смакота!. Виснажені, але задоволені, засмаглі та веселі повернулись до школи.
Сонце, повітря та вода - найкращі друзі, які загартовують організм. Будьмо ж всі здорові!!!
А гарний настрій та селфі на згадку нехай стануть імунітетом від всіх негараздів!

16 вересня 2021 о 20:05 | Н І. І. | немає коментарів

Перший день вересня був знаменним для нашої школи, яка святкує цього року своє 85-річчя, ще й тим, що відзначає 30-річчя нашої України! З Днем народження школо! З Днем народження, Україно!
( На згадку - відео " 1 Вересня 2021р.")

1 вересня 2021 о 11:19 | немає коментарів

День закінчення школи – це день, коли закінчується безтурботне дитинство і починається відповідальна доросле життя. Нехай в цьому житті буде багато успіхів, цікавих людей, звершень, досягнутих цілей і можливостей для розвитку. Бажаємо кожному правильно вибрати майбутню професію, відбутися в кар'єрі та в особистому житті, стати щасливою і гідною людиною!
А ми сумуватимемо за вами, наші дорогі дев'ятикласники!

1 червня 2021 о 19:52 | Н І. І. | немає коментарів

Кожного року в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це одне із найстаріших міжнародних свят.

День захисту дітей: історія свята
Міжнародний день захисту дітей має сталу дату святкування – 1 червня. Вона є постійною, починаючи з 1950 року, коли свято відзначалося вперше.

Вважається, що рішення про проведення такого свята було прийнято на сесії Міжнародної демократичної федерації жінок, яка проходила в Парижі у 1949 році. День захисту дітей було ініційовано, переймаючись долею дітей, які залишилися без батьків і даху над головою під час Другої Світової війни.
Вже наступного року 1 червня у понад 50 країнах відбулося святкування Міжнародного дня дітей. Відтоді свято стало масштабнішим і щорічним.
Бажаємо всім вам, любі наші діти, миру, здоров'я, злагоди та добра. Хай у ваших родинах панує любов і турбота.
І нехай здійсняться усі ваші мрії, які ви намалювали. Дякуємо вам за спільне бажання МИРУ!

31 травня 2021 о 21:56 | Н І. І. | немає коментарів