Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

28 квітня – Дня охорони праці. “Передбачати, готуватися та реагувати на кризу – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки і здоров’я на роботі” – девіз 2021 року

Date: 27 квітня 2021 о 15:51, Refreshed 27 квітня 2021 о 16:05
Author: Н І. І.
97 views

Через пандемію COVID-19 уряди країн, роботодавці, працівники та населення в цілому стикнулися з безпрецедентними викликами, пов’язаними з вірусом SARS-CoV-2, та численними наслідками, які він спричинив у сфері праці. Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), спрямованим на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці.
Пандемія торкнулася майже кожного аспекту світу праці – від ризику передачі вірусу на робочих місцях до ризиків щодо безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), що виникли внаслідок ужиття заходів з ослаблення поширення вірусу. Перехід на дистанційну роботу- навчання, створило багато можливостей для нас, але викликало потенційні ризики щодо БЗР, зокрема психосоціальні ризики.
У 2021 році Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі присвячений залученню потенціалу елементів системи БЗР, визначених у Конвенції 2006 року про основи, що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі (№ 187) .
Адже ми повинні піклуватися про власне здоров’я. Пропонуємо флешмоб «Що мене надихає на робочому місці? ». Фотографуємо, надсилаємо другу ( однокласнику, вчителю) в чат, друг надсилає наступному… НЕ повторюйтесь. Надсилати можна один раз.
Почнемо?

Comments:
Only authorized users can leave comments.